Nasza kancelaria

Kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawnych na rzecz podmiotów indywidualnych, jak również osób prawnych. Usługi te obejmują między innymi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, fachowe i rzetelne doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów oraz pism procesowych, a także reprezentację przed sądami wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym.

Prowadzona działalność

Prowadzona działalność obejmuje zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, administracyjnego, karnego, prawa pracy oraz szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Rozległa wiedza i doświadczenie zdobyte w topowych kancelariach prawnych przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług i skuteczność podjętych działań.

Analiza i pomoc

Każda z Państwa spraw jest kompleksowo i szczegółowo analizowana, co ważne z Państwa udziałem, aby mieli Państwo świadomość wszelkich ryzyk i zagrożeń mogących wystąpić w toku postępowania. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną polegającą na dostarczeniu konkretnych i praktycznych rozwiązań zapewniających Państwa satysfakcję i zadowolenie.

Jesteśmy po to, by pomóc Państwu w nawet bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach.

Adwokat Sylwia Molenda

Prawo jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. W każdą sprawę wkładam maksimum zaangażowania i wiele ciężkiej pracy. Nie boję się wyzwań, stają się one moim motorem napędowym do jeszcze cięższej pracy, a satysfakcja z rozwiązania problemu jest tym większa, im trudniejsze zagadnienie z którym przyszło mi się zmierzyć.

Zastanawiasz się w czym mogę Ci pomóc? Sprawdź zakładkę „Oferta”, a w razie wątpliwości po prostu do mnie napisz.

100
% Pasji
200
% Zaangażowania
174892
Tysiące przepisów
1
Słuszny wybór